Farmer House

Rezydencja Beskidy 900m2

Rezydencja Farmer House – daleko od miasta…

Rezydencja zaprojektowana jest przez najlepszych architektów z Katowic. Piękna rezydencja w Beskidach na pięknej górzystej działce, gdzie inwestorzy planują założyć gospodarstwo z hodowlą owiec. Stąd nazwa domu.

Projekt oparty jest na przestrzennej kompozycji prostopadłościennych brył, które swym układem w pełni wykorzystują potencjał terenu. Rozłożysta bryła budynku to dwie, oddzielne jednostki en suite dla dzieci oraz rodziców, co zapewnia zarówno prywatność mieszkańcom, jak i nieograniczony dostęp do pięknych widoków.  Obie części połączone są częścią wspólną – trzecią bryłą, gdzie scentralizowane jest życie domowe. Formę obiektu to wzajemne relacje białych, minimalistycznych brył z dużymi przeszkleniami.

Charakterystyczną częścią domu jest, ukryty pod częścią mieszkalną, potężny garaż, w którym znajduje się cześć ekspozycyjna, połączona ze strefa pracy i relaksu przynosząca satysfakcję z kolekcji. Prywatna wystawa mieści kilka luksusowych samochodów.

Ciekawym elementem jest również fakt, że do ukrytego garażu inwestorzy wjeżdżają przez wjazd znajdujący się pod taflą wody.

Zobacz nasze kolejne projekty rezydencji :

Rezydencja Beton House

Rezydencja Vini House

Parterowa Rezydencja Nest House oraz prezentacja Rezydencji Nest House 

przewiń
w górę